-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44810000-1
Тендер Prozorro UA-2025-07-24-009922-a
Торги не відбулися
46 774.76
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 467.75 UAH
мін. крок: 1% або 467.75 UAH
Номер:
133118d25b3a42e68c22a72861b15ba0
Внутрішній номер закупівлі:
25968501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-24-009922-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
04202, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вишгородська, буд. 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Любенко +380979775421 a.liubenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 774.76 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.07.2025 16:10 - 29.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2025 16:10 - 01.08.2025 08:00
Аукціон:
з 04.08.2025 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 774.76 «Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44810000-1