-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44810000-1
Оголошено тендер
46 774.76
UAH
Номер:
927d290437564dbab278fd4772151b95
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-24-011120-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
04202, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вишгородська, буд. 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
04202, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вишгородська, буд. 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
46 774.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44810000-1
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.07.2025 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума46 774.76 UAH