-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44810000-1
Тендер Prozorro UA-2025-08-21-000530-a
Завершена
42 050.00
UAH без ПДВ
Номер:
0ab37d99b5234974838dd987527fdd7f
Внутрішній номер закупівлі:
26197743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-21-000530-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
04202, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вишгородська, буд. 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Любенко +380979775421 a.liubenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-07-24-009922-a
Очікувана вартість:
42 050.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
44810000-1 Фарби (Автоемаль акрилова)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 30.11.2025
Місце постачання
Україна, Київська область, сщ. Козин, Обухівський р-н., вул. Обухівське шосе, 120
На карті
44810000-1 Фарби (Автоемаль акрилова)
Кількість
7 комплект
Період постачання
до 30.11.2025
Місце постачання
Україна, Київська область, сщ. Козин, Обухівський р-н., вул. Обухівське шосе, 120
На карті
44810000-1 Фарби (Автоемаль акрилова)
Кількість
26 комплект
Період постачання
до 30.11.2025
Місце постачання
Україна, Київська область, сщ. Козин, Обухівський р-н., вул. Обухівське шосе, 120
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БОРДЮЖА ЛЕОНІД БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2052005077
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, місто Обухів(пн), ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 113 квартира 103
Ціна пропозиції
42 050.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2025 09:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ee8cd4fed215477c86d0d8a7662414e4
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-21-000530-a-b1
Постачальник:
БОРДЮЖА ЛЕОНІД БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2052005077
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, місто Обухів(пн), ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 113 квартира 103
Номер договору:
160
Сума договору:
42 050.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2025 00:00 - 15.12.2025 00:00
Дата підписання:
21.08.2025 08:44
Статус:
Виконаний