-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові конструкції.- ID: UA-2025-08-26-007724-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26243913
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові вікна.- ID: UA-2025-08-26-007609-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26243799
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикове вікно та металеві двері.- ID: UA-2025-05-19-007800-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25338761
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби (Металопластикові вікна)- ID: UA-2024-12-18-001802-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23735071
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження).- ID: UA-2024-10-10-014216-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22857509
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження)- ID: UA-2024-07-23-008237-a
- Дата створення : 23.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22134630
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові вікна.- ID: UA-2024-03-15-006867-a
- Дата створення : 15.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21032307
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикові вікна.- ID: UA-2023-12-06-004254-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19920815
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44221100-6 ВікнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері.)- ID: UA-2023-10-10-012359-a
- Дата створення : 10.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19236104
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна, двері.- ID: UA-2023-10-05-010609-a
- Дата створення : 05.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19190413
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження).- ID: UA-2023-05-03-003857-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17650843
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2022-12-08-009386-a
- Дата створення : 08.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16158279
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2022-12-01-007806-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16058127
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2022-12-01-001669-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16051988
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2022-11-22-014131-a
- Дата створення : 22.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15958455
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -