-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері.)
Тендер Prozorro UA-2023-10-10-012359-a
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер:
54b4efdb81534dc29a9d1c4ab699ee5d
Внутрішній номер закупівлі:
19236104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-10-012359-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937758
-
Адреса:
27533, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, село Григорівка, вул.Центральна, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скопич Сергій 380975542769 osvitandrusivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2023 16:06 - 15.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2023 16:06 - 18.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
18.10.2023 00:03 - 18.10.2023 13:14
Період завантаження договору:
24.10.2023 00:00 - 03.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 000.00 Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері.).