-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері.)
Тендер Prozorro UA-2023-10-10-012359-a
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2023 16:06 - 15.10.2023 00:00
Відповідь надана
,
Номер:
a068ad9c713c42b08263112062754174
Дата опублікування:
10.10.2023 20:05
Опис:
добрий день чи передбачає закупівля монтаж конструкцій чи лише постачання
Відповідь:
Доброго дня. Закупівля передбачає в тому числі і монтаж конструкцій, про що зазначено в Додатку 3 до Документації ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: "Поставка товару супроводжується наступними супутніми послугами:
- доставка товару до місця встановлення товару, включаючи навантаження, розвантаження, транспортні, експедиційні та інші послуги з доставки;
- демонтаж старих віконних та дверних блоків;
- монтаж конструкцій (металопластикових дверей, вікон, підвіконь, відливів) на об’єкті у місці встановлення товару з урахування комплектуючих матеріалів, ціна на які має бути включена в цінову пропозицію Учасника."
Дата відповіді:
11.10.2023 13:40