-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна, двері.
Тендер Prozorro UA-2023-10-05-010609-a
Торги відмінено
450 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер:
717f8cbe7cda4036bac3454e5d54cb6c
Внутрішній номер закупівлі:
19190413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-05-010609-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937758
-
Адреса:
27533, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, село Григорівка, вул.Центральна, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скопич Сергій 380975542769 osvitandrusivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.10.2023 15:17 - 10.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2023 15:17 - 13.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a945e1295a8c44f7be57e291f1808745
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Yевірно зазначено суму очікуваної вартості закупівлі, а саме - сума вказана без ПДВ
Період оскарження:
10.10.2023 15:50 - 21.10.2023 00:00
Дата опублікування:
10.10.2023 15:50
Дата виконання:
21.10.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴450 000.00 Металопластикові вікна, двері.