-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження).
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-003857-a
Завершена
433 071.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 165.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 165.35 UAH
Номер:
ba78dfba0aa44022bc8ebef2ef04d4c4
Внутрішній номер закупівлі:
17650843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-03-003857-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937758
-
Адреса:
27533, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, село Григорівка, вул.Центральна, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скопич Сергій 380975542769 osvitandrusivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
433 071.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2023 11:10 - 08.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2023 11:10 - 11.05.2023 08:00
Аукціон:
11.05.2023 08:04 - 11.05.2023 08:04
Період кваліфікації:
11.05.2023 08:04 - 12.05.2023 15:16
Період завантаження договору:
18.05.2023 00:00 - 28.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴433 071.00 Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження)