-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження).
Оголошено тендер
433 071.00
UAH
Номер:
8e3578f9e6e641ef919e92197e69a719
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-03-001609-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937758
-
Адреса:
27533, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, село Григорівка, вул.Центральна, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937758
-
Адреса:
27533, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, село Григорівка, вул.Центральна, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
433 071.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.05.2023 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума433 071.00 UAH