-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження)
Тендер Prozorro UA-2024-07-23-008237-a
Завершена
198 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 980.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 980.00 UAH
Номер:
0b0094ba9b9d4671949fe7bbffb028b7
Внутрішній номер закупівлі:
22134630
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-23-008237-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937758
-
Адреса:
27533, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, село Григорівка, Великоандрусівська ТГ, вул.Центральна, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скопич Сергій 380975542769 osvitandrusivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.07.2024 14:53 - 28.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2024 14:53 - 31.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
31.07.2024 00:00 - 31.07.2024 14:34
Період завантаження договору:
06.08.2024 00:00 - 16.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 000.00 Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження)