-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження)
Оголошено тендер
198 000.00
UAH
Номер:
7748c19cda9d45348e5d1d15523cb4cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-23-009945-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937758
-
Адреса:
27533, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, село Григорівка, Великоандрусівська ТГ, вул.Центральна, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937758
-
Адреса:
27533, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, село Григорівка, Великоандрусівська ТГ, вул.Центральна, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Столярні вироби (Металопластикові вікна, двері. Проведення заходів з енергозбереження)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.07.2024 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 000.00 UAH