-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каркас металевий для Алеї Пам'яті Захисників України, код 44210000-5 - Конструкції та...×-
Каркас металевий для Алеї Пам'яті Захисників України, код 44210000-5 - Конструкції та їх частини за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-12-11-009897-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27511871
Нижньосироватська сільська рада ЄДРПОУ: 04391457ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері металеві (утеплені) за кодом "Єдиний закупівельний словник" ДК 021-2015 44...×-
Двері металеві (утеплені) за кодом "Єдиний закупівельний словник" ДК 021-2015 44210000-5 конструкції та їх частини
- ID: UA-2021-11-10-003361-a
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12393631
Недригайлівська селищна рада ЄДРПОУ: 04390110ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2021-10-22-007153-a
- Дата створення : 22.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12103995
00000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2021-10-13-011349-b
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11983348
00000000000000000000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для благоустрою колодязів за ДК 021-2015 (CPV) 44210000-5 (Конструкції та їх ча...×-
Матеріали для благоустрою колодязів за ДК 021-2015 (CPV) 44210000-5 (Конструкції та їх частини)
- ID: UA-2021-07-20-007352-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10786786
Нижньосироватська сільська рада ЄДРПОУ: 04391457ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2021-06-15-002550-a
- Дата створення : 15.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10350701
000000000000000000000000000000000000000000000000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2020-11-27-003922-a
- Дата створення : 27.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7430784
0000000000000000000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2020-11-17-005805-c
- Дата створення : 17.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7235411
0000000000000000000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2020-11-09-000869-b
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7106050
00000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкції та конструкційні матеріали: допоміжна будівельна продукція (крім електроапарат...×-
Конструкції та конструкційні матеріали: допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратура) ДК 021-2015 "Єдиний закупівельний словник" 44210000-5 конструкції та їх частини. Хвіртка металева з стовпом.
- ID: UA-2020-07-30-007338-c
- Дата створення : 30.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5766810
Недригайлівська селищна рада ЄДРПОУ: 04390110ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2020-07-20-000759-a
- Дата створення : 20.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5638668
00000000000000000000000000000000000000000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2020-06-26-007563-a
- Дата створення : 26.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5422140
00000000000000000000000000000000000000000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2020-06-10-005943-b
- Дата створення : 10.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5226644
00000000000000000000000000000000000000000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2020-06-04-005195-c
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5184649
00000000000000000000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала- ID: UA-2020-06-01-001979-c
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5138739
00000000000000000000000 ЄДРПОУ: 00000000ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -