-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Тендер Prozorro UA-2020-07-20-000759-a
Завершена
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9005b0ec0cc460abac4e767f3d74528
Внутрішній номер закупівлі:
5638668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-20-000759-a
Замовник:
00000000000000000000000000000000000000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000000, 00000000, 0000000000000
-
Категорія:
0000000
Контактна особа:
0000000000000000000000000 0000000000000 0000000000000000000000
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Період уточнення:
20.07.2020 11:47 - 25.07.2020 11:51
Період прийому пропозицій:
20.07.2020 11:47 - 04.08.2020 11:51
Аукціон:
05.08.2020 15:30 - 05.08.2020 15:51
Період кваліфікації:
05.08.2020 15:51 - 06.08.2020 15:45
Період завантаження договору:
06.08.2020 15:45 - 26.08.2020 15:45
Умови оплати:
- 0%
- Опис000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
- Розмір0%
- Період у днях0 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Кількість
Період постачання
до 10.09.2020
Місце постачання
00000, 0000000, 00000000000000000000, 0000000000000, 00000000000000000000000000000000000000000000
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
000000000
Оскарження: 06.08.2020 15:45 - 17.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
0000000000000000000000000000000000 0000000000000 000000000000000 00000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000000, 0000000, 0000000000000000
Оскарження: 06.08.2020 15:45 - 17.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
---
Підсумкова пропозиція
---
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2020 15:45
Документи
33
Скарги
0
000000000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
0000000000000000000 0000000000000 00000000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000000, 00000000000, 000000000000000000000000000000000000000
Початкова пропозиція
---
Підсумкова пропозиція
---
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
3b0e2ff0dc974f27b4ff2494846aa508
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-20-000759-a-a1
Постачальник:
000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
0000000000000000000000000000000000 0000000000000 000000000000000 00000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000000, 0000000, 0000000000000000
Номер договору:
00
Сума договору:
0.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
18.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний