-
Відкриті торги
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
3b0e2ff0dc974f27b4ff2494846aa508
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-20-000759-a-a1
Замовник:
00000000000000000000000000000000000000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
0000000000000000000000000 0000000000000 0000000000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000000, 00000000, 0000000000000
-
Категорія:
0000000
Постачальник:
000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
0000000000000000000000000000000000 0000000000000 000000000000000 00000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000000, 0000000, 0000000000000000
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
00
Дата підписання:
18.08.2020 00:00
Період дії договору:
18.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
0.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Кількість
Період постачання
до 10.09.2020
Місце постачання
00000, 0000000, 00000000000000000000, 0000000000000, 00000000000000000000000000000000000000000000
На карті
Внесені зміни
Номер:
76cfb56680bf4e959356a2c979f0451a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
0000000000000000000000000000000000000000
Номер додаткової угоди:
0
Дата внесення змін до договору:
27.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано