-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Тендер Prozorro UA-2021-10-13-011349-b
Завершена
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
47f5c3f6e0cc4c609d5b04ff7443b45f
Внутрішній номер закупівлі:
11983348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-13-011349-b
Замовник:
00000000000000000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 0000000000000000, 0000, 0000000000000000000000000
-
Категорія:
0000000
Контактна особа:
00000000000000000000000000 000000000000 0000000000000000000000
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Період уточнення:
13.10.2021 17:07 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2021 17:07 - 29.10.2021 10:00
Аукціон:
01.11.2021 14:03 - 01.11.2021 14:26
Період кваліфікації:
01.11.2021 14:26 - 03.11.2021 14:49
Період завантаження договору:
03.11.2021 14:49 - 23.11.2021 14:49
Умови оплати:
- 0%
- Розмір0%
- Період у днях0 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Кількість
Період постачання
до 06.12.2021
0000000000000000000000000000000000000000
Кількість
Період постачання
до 06.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
00000000000000000000000000 0000000000000 0000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 000000000000000000, 000000, 0000000000000000000000
Початкова пропозиція
---
Підсумкова пропозиція
---
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
29
Скарги
0
0000000000000000000000000
Оскарження: 03.11.2021 14:49 - 14.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
000000000000000000000000000 0000000000000 00000000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 0000000000000000, 0000000000, 0000000000000000000000000
Оскарження: 03.11.2021 14:49 - 14.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
---
Підсумкова пропозиція
---
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2021 14:49
Відповіді на вимоги
12
Документи
59
Скарги
0
Контракти
Номер:
98ac9f4f886344dcb98c2c10a0ec70d4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-13-011349-b-c1
Постачальник:
0000000000000000000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
000000000000000000000000000 0000000000000 00000000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 0000000000000000, 0000000000, 0000000000000000000000000
Номер договору:
00000000000000000
Сума договору:
0.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний