• Відкриті торги
  • КЕП

Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала

0.00 UAH з ПДВ
Номер: 98ac9f4f886344dcb98c2c10a0ec70d4
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-13-011349-b-c1
Замовник: 00000000000000000000000
Постачальник: 0000000000000000000000000
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору: 00000000000000000
Дата підписання: 15.11.2021 00:00
Період дії договору: 15.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 0.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість
Період постачання до 06.12.2021
Місце постачання 00000, 0000000, 0000000000000000, 0000, 00000000000000000 На карті
0000000000000000000000000000000000000000
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість
Період постачання до 06.12.2021
Місце постачання 00000, 0000000, 0000000000000000, 0000, 00000000000000000 На карті