-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Тендер Prozorro UA-2020-06-26-007563-a
Торги не відбулися
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
ac0e2bab5f674980b2a200783639796a
Внутрішній номер закупівлі:
5422140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-26-007563-a
Замовник:
00000000000000000000000000000000000000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000000, 00000000, 0000000000000
-
Категорія:
0000000
Контактна особа:
0000000000000000000000000 0000000000000 0000000000000000000000
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Період уточнення:
26.06.2020 15:34 - 01.07.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2020 15:34 - 11.07.2020 16:00
Аукціон:
13.07.2020 11:48 - 13.07.2020 12:09
Період кваліфікації:
13.07.2020 12:09 - 17.07.2020 13:07
Умови оплати:
- 0%
- Опис000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
- Розмір0%
- Період у днях0 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Кількість
Період постачання
до 31.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
000000000
Оскарження: 17.07.2020 13:07 - 28.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
0000000000000000000000000000000000 0000000000000 000000000000000 00000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000000, 0000000, 0000000000000000
Оскарження: 17.07.2020 13:07 - 28.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
---
Підсумкова пропозиція
---
Результати кваліфікації
Відхилено
17.07.2020 13:07
Документи
26
Скарги
0
000000000000000
Оскарження: 16.07.2020 15:21 - 27.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
0000000000
-
Контактна особа:
000000000000000000000000 0000000000000 00000000000000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000, 000000000, 00000000000000000000000000
Оскарження: 16.07.2020 15:21 - 27.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
---
Підсумкова пропозиція
---
Результати кваліфікації
Відхилено
16.07.2020 15:21
Документи
37
Скарги
1