• Відкриті торги
  • КЕП

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Оголошено тендер

0.00 UAH
Номер: 4516df11b16b41eca701e7464f84ea1d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-26-001536-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: 00000000000000000000000000000000000000000000
Замовник: 00000000000000000000000000000000000000000000
Конкретна назва предмету закупівлі: 000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 26.06.2020 15:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість
Період постачання до 31.08.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
Джерело
Опис
Сума0.00 UAH