-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Тендер Prozorro UA-2020-06-04-005195-c
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Завершена
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
eb9dbcae76104188b5fd6bee23dc0b88
Внутрішній номер закупівлі:
5184649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-04-005195-c
Замовник:
00000000000000000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000000, 00000000000000000000000000000000, 00000000000000000000000
-
Категорія:
0000000
Контактна особа:
0000000000000000000000000000000 0000000000000 0000000000000
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Період уточнення:
04.06.2020 17:20 - 11.06.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2020 17:20 - 21.06.2020 18:00
Аукціон:
22.06.2020 13:51 - 22.06.2020 14:18
Період кваліфікації:
22.06.2020 14:18 - 25.06.2020 15:04
Період завантаження договору:
25.06.2020 15:04 - 15.07.2020 15:04
Умови оплати:
- 0%
- Розмір0%
- Період у днях0 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Кількість
Період постачання
до 01.12.2020
Місце постачання
00000, 0000000, 00000000000000000000, 000000000000000000000000000000000000, 00000000000000000000000
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
00000000000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
000000000000000000000000000 0000000000000 000000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 00000000000000000, 00000, 0000000000000000000000
Початкова пропозиція
---
Підсумкова пропозиція
---
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
00000000000000000000000000
Оскарження: 25.06.2020 15:04 - 06.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
000000000000000000000000000 0000000000000 00000000000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 000000000000000, 00000, 000000000000000000000000000000
Оскарження: 25.06.2020 15:04 - 06.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
---
Підсумкова пропозиція
---
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2020 15:04
Документи
37
Скарги
0
000000000
Оскарження: 25.06.2020 14:58 - 06.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
000000000000000000000000 0000000000000 00000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 0000000000000000, 0000000, 0000000000000000000000000000000000000
Оскарження: 25.06.2020 14:58 - 06.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
---
Підсумкова пропозиція
---
Результати кваліфікації
Відхилено
25.06.2020 14:58
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
b96effeff77948059a124ce33521e2b2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-04-005195-c-c1
Постачальник:
00000000000000000000000000
×
-
Код ЄДРПОУ:
00000000
-
Контактна особа:
000000000000000000000000000 0000000000000 00000000000000000000000
-
Адреса:
00000, 0000000, 000000000000000, 00000, 000000000000000000000000000000
Номер договору:
00
Сума договору:
0.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
15.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний