-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Тендер Prozorro UA-2020-06-04-005195-c
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Завершена
0.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2020 17:20 - 11.06.2020 18:00
Відповідь надана
0000000000000000
Номер:
774f9fa56bba4456b95b0d17b5d72525
Дата опублікування:
05.06.2020 16:30
Опис:
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Відповідь:
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Дата відповіді:
05.06.2020 17:42
Відповідь надана
00000000000000000000000000000000
Номер:
40b5af16a7204b6481b778e41b43ac3e
Дата опублікування:
05.06.2020 12:28
Опис:
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Відповідь:
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Дата відповіді:
05.06.2020 14:46