-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері, вікна та інші конструкції (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та...×-
Металопластикові двері, вікна та інші конструкції (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)
- ID: UA-2026-08-29-000707-a
- Дата створення : 29.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30232192
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 11:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх...×-
Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)
- ID: UA-2026-07-16-009166-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836231
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх...×-
Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)
- ID: UA-2026-06-29-011207-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29681939
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері металопластикові (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2026-06-28-000333-a
- Дата створення : 28.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29670645
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2026-06-27-000454-a
- Дата створення : 27.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29670066
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна металопластикові (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2026-03-31-005071-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28776262
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері та вікна (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2026-02-24-004872-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28406104
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна, двері та комплектуючі матеріали (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2026-01-26-008355-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28052952
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна, двері (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2025-11-05-013526-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27013166
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підвіконня пластикове (ДК 021:2015- 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2025-09-30-003724-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26594887
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закладна пластина- ID: UA-2025-09-27-000180-a
- Дата створення : 27.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26576931
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері, вікна- ID: UA-2025-09-22-003440-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26503783
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2025-09-18-007157-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26477517
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна, двері (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)- ID: UA-2025-09-18-006367-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26476730
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері та вікно металопластикові- ID: UA-2025-09-11-003385-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26399369
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -