-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-011207-a
Торги не відбулися
215 381.00
UAH з ПДВ
Номер:
329755d057664b88a0ac3f4e15bfc069
Внутрішній номер закупівлі:
29681939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-011207-a
Замовник:
Військова частина А2788
×
-
Код ЄДРПОУ:
07686319
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Яна Літус +380444041052 yana.litus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 381.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 17:05 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 17:05 - 07.07.2026 11:00
Аукціон:
з 08.07.2026 12:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 381.00 Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)