-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-009166-a
Завершена
324 896.28
UAH без ПДВ
Номер:
688b0912f1bc46728739d5901a73f996
Внутрішній номер закупівлі:
29836231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-009166-a
Замовник:
Військова частина А2788
×
-
Код ЄДРПОУ:
07686319
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Яна Літус +380444041052 yana.litus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
324 896.28 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 16:19 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 16:19 - 24.07.2026 11:00
Аукціон:
27.07.2026 14:27 - 27.07.2026 14:50
Період кваліфікації:
27.07.2026 14:50 - 06.08.2026 09:54
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴324 896.28 Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)