• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)

Оголошено тендер

389 875.54 UAH
Номер: 04e8e468249b4e04aae91bfb36f14b87
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-16-010464-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А2788
Замовник: Військова частина А2788
Очікувана вартість: 389 875.54 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопластикові вікна, двері та москітні сітки (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.07.2026 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума389 875.54 UAH