-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові двері (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Тендер Prozorro UA-2026-06-27-000454-a
Завершена
77 924.00
UAH з ПДВ
Номер:
6bf874f50c1f4ee8902903887c54ab7e
Внутрішній номер закупівлі:
29670066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-27-000454-a
Замовник:
Військова частина А2788
×
-
Код ЄДРПОУ:
07686319
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Яна Літус +380444041052 yana.litus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
77 924.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.06.2026 15:27 - 02.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2026 15:27 - 05.07.2026 11:00
Аукціон:
06.07.2026 15:51 - 06.07.2026 16:20
Період кваліфікації:
06.07.2026 16:20 - 07.07.2026 13:52
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴77 924.00 Металопластикові двері (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)