-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері металопластикові (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Тендер Prozorro UA-2026-06-28-000333-a
Завершена
41 568.00
UAH з ПДВ
Номер:
fe77bf712c5e4175bf00383e7ac42e8c
Внутрішній номер закупівлі:
29670645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-28-000333-a
Замовник:
Військова частина А2788
×
-
Код ЄДРПОУ:
07686319
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Яна Літус +380444041052 yana.litus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
41 568.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2026 19:52 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2026 19:52 - 06.07.2026 11:00
Аукціон:
07.07.2026 14:23 - 07.07.2026 14:46
Період кваліфікації:
07.07.2026 14:46 - 14.07.2026 10:46
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 568.00 Двері металопластикові (ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини)