-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плита OSB, Піна монтажна або еквівалент...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плита OSB, Піна монтажна або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-03-003744-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277224
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Мастика, праймер, єврорубероїд, акваізо...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Мастика, праймер, єврорубероїд, акваізол, дріт, уайт-спирит, макловиця, щебень, труба, плівка або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-02-002765-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29712034
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-22-012494-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29614117
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Мастика, праймер, єврорубероїд, акваізо...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Мастика, праймер, єврорубероїд, акваізол, дріт, уайт-спирит, макловиця, щебень, труба, плівка або еквівалент)
- ID: UA-2026-06-18-004591-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29577707
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка для підлоги ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-16-010227-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29554075
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Піна монтажна; Піна монтажна- ID: UA-2026-06-11-012490-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29514133
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка для підлоги ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-08-009070-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29467666
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки- ID: UA-2026-06-01-011220-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29399562
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки- ID: UA-2026-06-01-010737-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29399081
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-05-28-000332-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29363847
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-05-21-000875-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29291815
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плитка для підлоги 600 х 600 S, Клей дл...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плитка для підлоги 600 х 600 S, Клей для керамічної плитки та натурального каменю( мішок 25кг), Кутник алюм.перфорований Євро 3,0 м ( 0,3 мм; 46 мм),Рейка маячна оцинкована 10/3м 0,25)
- ID: UA-2026-05-20-012631-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29288515
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Піна монтажна; Піна монтажна; Цемент- ID: UA-2026-04-14-010632-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28913287
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Холодний асфальт- ID: UA-2026-04-09-003839-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28874487
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кут ПВХ ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-04-08-004307-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28859818
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -