-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Мастика, праймер, єврорубероїд, акваізол, дріт, уайт-спирит, макловиця, щебень, труба, плівка або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-002765-a
Завершена
63 630.00
UAH без ПДВ
Номер:
0b0c3dd3aec54ee1b96deb54e345364b
Внутрішній номер закупівлі:
29712034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-002765-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
63 630.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мастика бітумна каучукова універсальна, 20 кг або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Праймер бітумно – каучуковий, 20 л або еквівалент
Кількість
5 штука
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Єврорубероїд 10 м2 або еквівалент
Кількість
10 штука
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Акваізол СБС-ПЕ-4,0-ПС або еквівалент
Кількість
10 штука
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Дріт в’язальний сталевий термічно оброблений без покриття 1,2мм- або еквівалент
Кількість
5 кілограм
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Уайт-спирит або еквівалент
Кількість
20 літр
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Макловиця 50*150 або еквівалент
Кількість
10 штука
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Щебень фракція 5-20 або еквівалент
Кількість
6 метр кубічний
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Труба водостічна металева 4м або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Плівка прозора 60мкм, ширина 1,5 п.м або еквівалент
Кількість
50 погонний метр
Період постачання
02.07.2026 - 12.07.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мкртчян Меліне Овіківна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3891508385
-
Адреса:
61067, Україна, місто Харків, провулок Мітинговий будинок 37
Ціна пропозиції
63 630.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.07.2026 11:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0fb5a68120314048bf2d30a302823c56
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-02-002765-a-a1
Постачальник:
Мкртчян Меліне Овіківна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3891508385
-
Адреса:
61067, Україна, місто Харків, провулок Мітинговий будинок 37
Номер договору:
330
Сума договору:
63 630.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.07.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
02.07.2026 11:05
Статус:
Виконаний