• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плита OSB, Піна монтажна або еквівалент)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)

208 200.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
27
хв
44
сек
Гарантія - 6 246.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 16f510b199d24e698bd8675ccbe00dfc
Внутрішній номер закупівлі: 30277224
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-003744-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 208 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:07 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:07 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:07 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴208 200.00 ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плита OSB, Піна монтажна або еквівалент)