-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плита OSB, Піна монтажна або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-003744-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
208 200.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
02
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
03.09.2026 11:07 - 16.09.2026 00:00
Відповідь надана
характкристики піни
Номер:
134369e105a3429b9690161d74c02e01
Дата опублікування:
03.09.2026 13:24
Опис:
Добрий день, шановний Замовнику! Просимо конкретизувати характеристики піни, такі як сезонніть та інші щоб пропозиії Учасників дійсно підповідаль вашій потребі.
Відповідь:
Доброго дня. Піна монтажна потрібна зимова
Дата відповіді:
03.09.2026 13:51