-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плита OSB, Піна монтажна або еквівалент)
Оголошено тендер
249 840.00
UAH
Номер:
049c25b6a1e346d28403cdda8538c640
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-004819-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плита OSB, Піна монтажна або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 11:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плита OSB-3 Кроно 10мм х 1,25 х 2,50 мабо еквівалент
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Піна монтажна проф , 860 мл або еквівалент
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума249 840.00 UAH