• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Мастика, праймер, єврорубероїд, акваізол, дріт, уайт-спирит, макловиця, щебень, труба, плівка або еквівалент)

Торги не відбулися

68 120.00 UAH з ПДВ
Номер: 7f16e0fca52a40089cbd413dfd265a8d
Внутрішній номер закупівлі: 29577707
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-004591-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 68 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 11:39 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 11:39 - 26.06.2026 09:00
Аукціон: з 29.06.2026 12:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴68 120.00 ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Мастика, праймер, єврорубероїд, акваізол, дріт, уайт-спирит, макловиця, щебень, труба, плівка або еквівалент)