-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плитка для підлоги ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-009070-a
Завершена
160 698.67
UAH з ПДВ
Номер:
aed6d640e3244a7082b67e099af4086b
Внутрішній номер закупівлі:
29467666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-009070-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 698.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 15:06 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 15:06 - 16.06.2026 09:00
Аукціон:
з 17.06.2026 11:07
Період кваліфікації:
16.06.2026 09:00 - 19.06.2026 08:41
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 698.67 Плитка для підлоги ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали