-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Плита залізобетонна ПАГ-14 для...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Плита залізобетонна ПАГ-14 для об’єкту 1 АТ «Укртранснафта»)
- ID: UA-2026-08-31-012011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245286
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Бетон (2 Лота: Лот 1. Бетон для О...×-
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Бетон (2 Лота: Лот 1. Бетон для Об’єкту №1; Лот 2. Бетон для Об’єкту №2))
- ID: UA-2026-08-18-001772-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30111653
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Лінолеум, ламінат та супутні м...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Лінолеум, ламінат та супутні матеріали)
- ID: UA-2026-08-07-009619-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30027812
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (ізолятори)- ID: UA-2026-07-13-001958-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29793113
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (цемент)- ID: UA-2026-06-30-008730-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29691908
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Плити залізобетонні в асортименті...×-
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Плити залізобетонні в асортименті (2 Лоти: Лот 1. Плита залізобетонна ПАГ-14 для об’єкту 1 АТ "Укртранснафта"; Лот 2. Плити залізобетонні в асортименті для об’єкту 2 АТ "Укртранснафта")
- ID: UA-2026-06-25-003404-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29647295
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асорти...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асортименті для потреб об’єкту 11 АТ "Укртранснафта")
- ID: UA-2026-06-02-009015-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29410331
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асорти...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асортименті для об’єктів 4, 5, 6, 7 АТ "Укртранснафта")
- ID: UA-2026-06-02-008599-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29409923
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асорти...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асортименті для потреб об’єкту 10 АТ "Укртранснафта")
- ID: UA-2026-05-28-013083-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29376571
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асорти...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асортименті для потреб об’єктів 3, 8, 9 АТ "Укртранснафта")
- ID: UA-2026-05-28-013079-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29376567
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асорти...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асортименті для потреб об’єктів 1-2 АТ "Укртранснафта")
- ID: UA-2026-05-27-004035-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29352903
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (комплект ізоляційних матеріалів C...×-
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (комплект ізоляційних матеріалів CQO-DENSO-10 або еквівалент)
- ID: UA-2026-05-22-007425-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29312197
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (комплект ізоляційних матеріалів C...×-
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (комплект ізоляційних матеріалів CQO-DENSO-10 або еквівалент)
- ID: UA-2026-04-21-002943-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28973211
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асорти...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асортименті для об’єктів 1-6 АТ "Укртранснафта")
- ID: UA-2026-02-09-009500-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28234278
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асорти...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Блоки бетонні модульні в асортименті для об’єктів 7, 8 АТ "Укртранснафта")
- ID: UA-2026-02-09-007948-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28232721
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -