-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (цемент)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-008730-a
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (цемент)
Торги не відбулися
153 162.24
UAH з ПДВ
Номер:
4b825f22c8d14c91a83e5073351ded80
Внутрішній номер закупівлі:
29691908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-008730-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 162.24 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:42 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:42 - 13.07.2026 12:00
Аукціон:
з 14.07.2026 13:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 162.24 Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (цемент)