• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (цемент)

Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (цемент)

Торги не відбулися

153 162.24 UAH з ПДВ

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 1efe03e29b0e46ed822097560e263c6c
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: f72988d5409d4d92a966409d3db6a8d1  
Очікуване значення : Так  
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 1bbc2cfa76c7493a8c92290c971dd8de  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 7986dbb7b0264fd1a1eeeea51b6f5fff
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 6c9e3a0c860c49c884a7e07b4ccfbda6  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 896807064d854d86a24a8bd2cbc9a628  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 82c9b4d44ad246e2a78266de1e55d066
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 3ec8a44b6adf46c48aabfe0313296b26  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 1a2c6fe0ef1e4e7a8fee57b18b5440f1  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 534a6b53bae44e6596727325e2cab2a4  
Очікуване значення : Так  
Порушення справи про банкрутство
ID: 0e58471b774d4bcebe50707f44dc62b2
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 969c09208bec4feeb4850e8b157ac767  
Очікуване значення : Так  
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 217b1a04f20d47d89e3ab3e43d3e61b3
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 1d7ba0ee4e1c41458f3a25590ce102f4  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 5d9bc7768a5a46c4b11e5f3393099f4c  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: cc2879fb66434789b50fae523d658afe
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 2bf804b5a6814da4bdb8581767ee2513  
Очікуване значення : Так  
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 867579e17f1c47bfaf1ae1cc4be600a0
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 39d45c77a42b4f109ab76a41bc3a2bbc  
Очікуване значення : Так  
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 27b9a73ab33e4b4faa43bb4915073152  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: b458d3265bbe48a880136b67d8088857  
Очікуване значення : Так  
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 46213be6d90d4c82994533fec3a86344
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 3e09c878597147af9c919ac80fdea61e  
Очікуване значення : Так  
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: b8c58e0e68374465b39781c5b29bb0b9  
Очікуване значення : Так  

Вимоги для участі в закупівлі

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Інформування про субпідрядників/співвиконавців
ID: 1ee7bbcbdcfe43df8c6ef27b08cc4d8f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: a4e2f2ea80b84835836044220086ceba   Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення : Так  
При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: f5938b2b61614c8ea542a40f70c47844   Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 1617780b88b84b23a6f9a7efc751ab2f
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 32b40a1055d14da19a4bb806d5f41b41  
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 608d8ee48cd2433d89d570a275f27239
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: e1ea0ea657c5444081aa3678b160a610  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 4922148a145b45f08d0da44856f98a9f
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Мова тендерної пропозиції
ID: 5c57546467284744a1efdd1d83800265  
Очікуване значення : ukr  
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 955f896d501d47ff9e64784dcc2e75ba
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2026 14:32
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 5dd9616ce79648f5abecb1227bff6aed  
Очікуване значення : 120