• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Бетон (2 Лота: Лот 1. Бетон для Об’єкту №1; Лот 2. Бетон для Об’єкту №2))

Торги не відбулися

240 604.50 UAH без ПДВ
Номер: 6cd1aeeffcbf46e39613d050a778a76b
Внутрішній номер закупівлі: 30111653
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-001772-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
Контактна особа: Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 604.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 10:21 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 10:21 - 26.08.2026 14:00
Аукціон: з 27.08.2026 13:17

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴33 915.00 Лот 1. Бетон для Об’єкту №1
  • Лот №2 ₴206 689.50 Лот 2. Бетон для Об’єкту №2