• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бетон (2 Лота: Лот 1. Бетон для Об’єкту №1; Лот 2. Бетон для Об’єкту №2)

Оголошено тендер

288 725.40 UAH
Номер: fd9c66932c8a47cca6fa9448d887f1e1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-001498-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 288 725.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бетон (2 Лота: Лот 1. Бетон для Об’єкту №1; Лот 2. Бетон для Об’єкту №2)
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 31.07.2026 09:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума288 725.40 UAH