-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (ізолятори)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-001958-a
Торги не відбулися
594 480.50
UAH без ПДВ
Номер:
7a02f587995a46298c0575c018b64dbb
Внутрішній номер закупівлі:
29793113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-001958-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
594 480.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 11:04 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 11:04 - 21.07.2026 14:00
Аукціон:
з 22.07.2026 14:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴594 480.50 Конструкційні матеріали (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (ізолятори)