-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Лінолеум, ламінат та супутні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-009619-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
505 535.07
UAH без ПДВ
Номер:
d5b276a061ed428383a1578f4e380dec
Внутрішній номер закупівлі:
30027812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-009619-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Столярська +380322919552 o.stoliarska@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
505 535.07 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:26 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:26 - 17.08.2026 11:00
Аукціон:
з 18.08.2026 15:14
Період кваліфікації:
17.08.2026 11:00 - 24.08.2026 13:04
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴505 535.07 Лінолеум, ламінат та супутні матеріали