-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лінолеум, ламінат та супутні матеріали
Оголошено тендер
606 642.08
UAH
Номер:
9e53a07db0dc4990884546fd21ac317e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-05-009771-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Князів Острозьких, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Князів Острозьких, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
606 642.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лінолеум, ламінат та супутні матеріали
Примітки:
Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
05.06.2026 13:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума606 642.08 UAH