-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Портландцемент, кутник алюмінієвий, склосітка армувальна, маяк штукатурний алюмінієвий- ID: UA-2026-09-01-004867-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251707
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бруківка трьохелементна (сіра), поребрик бетонний (сірий) код ДК 021:2015:44110000-4 Конс...×-
Бруківка трьохелементна (сіра), поребрик бетонний (сірий) код ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-08-21-011489-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163465
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 18 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бруківка трьохелементна (сіра), поребрик бетонний (сірий) код ДК 021:2015:44110000-4 Конс...×-
Бруківка трьохелементна (сіра), поребрик бетонний (сірий) код ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-07-28-000288-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29922847
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка - код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-07-16-009026-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836078
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бруківка "Романо Соло" (або еквівалент), поребрик бетонний сірий код ДК 021:2015...×-
Бруківка "Романо Соло" (або еквівалент), поребрик бетонний сірий код ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-06-19-002531-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29589972
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки газобетонні за кодом ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-05-01-010745-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29095251
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бруківка «РОМАНО СОЛО» або еквівалент, поребрик бетонний сірий код ДК 021:2015: 44110000-4...×-
Бруківка «РОМАНО СОЛО» або еквівалент, поребрик бетонний сірий код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-04-21-006597-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28976815
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клей для плитки керамічної, сітка штукатурна, кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:...×-
Клей для плитки керамічної, сітка штукатурна, кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-04-09-004732-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28875399
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клей для плитки керамічної, Сітка штукатурна, Кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:...×-
Клей для плитки керамічної, Сітка штукатурна, Кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-03-06-004746-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28524715
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тротуарна плитка бетонна (бруківка)- ID: UA-2025-12-18-014952-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27644179
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Піна монтажна- ID: UA-2025-12-01-014948-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27341654
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бруківка «РОМАНО СОЛО» або еквівалент, поребрик бетонний сірий, бордюр дорожній код ДК 021...×-
Бруківка «РОМАНО СОЛО» або еквівалент, поребрик бетонний сірий, бордюр дорожній код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2025-12-01-006383-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27333142
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент сірий 25 кг Ів.-Франк.500- ID: UA-2025-08-29-001512-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26276441
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валик запаска велюр8 48*250мм MAGTOOLS, Валика ручка 8*250мм, Карніз 2 м. Е4 (130 шт), Ма...×-
Валик запаска велюр8 48*250мм MAGTOOLS, Валика ручка 8*250мм, Карніз 2 м. Е4 (130 шт), Маяк штукат 10*21/2.5м GOLD, Маяк штукат 6*21/2.5м GOLD, Піна монтажна Ceresit TS 62 750 мл
- ID: UA-2025-06-27-001039-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25731068
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2025-05-22-004160-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25379149
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -