• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Блоки газобетонні за кодом ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали

Завершена

162 016.72 UAH з ПДВ
Номер: 277f001da5a040299d9458fe34bc8024
Внутрішній номер закупівлі: 29095251
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-01-010745-a   
Замовник: САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
Контактна особа: Янко Богдан Зіновійович 380505243246 BYanko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 162 016.72 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.05.2026 16:10 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2026 16:10 - 09.05.2026 10:00
Аукціон: 11.05.2026 14:18 - 11.05.2026 14:41
Період кваліфікації: 11.05.2026 14:41 - 12.05.2026 15:25
Період завантаження договору: 18.05.2026 00:00 - 28.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴162 016.72 Блоки газобетонні за кодом ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали