-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клей для плитки керамічної, сітка штукатурна, кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-004732-a
Завершена
142 464.00
UAH з ПДВ
Номер:
3b49fa1e0ad345f2bd19ec528ccc23fc
Внутрішній номер закупівлі:
28875399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-004732-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Янко Богдан Зіновійович 380505243246 BYanko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 464.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2026 11:46 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2026 11:46 - 17.04.2026 10:00
Аукціон:
20.04.2026 11:11 - 20.04.2026 11:40
Період кваліфікації:
20.04.2026 11:40 - 21.04.2026 14:38
Період завантаження договору:
27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 464.00 Клей для плитки керамічної, сітка штукатурна, кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали