• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Клей для плитки керамічної, сітка штукатурна, кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали

Завершена

142 464.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.04.2026 11:46 - 14.04.2026 00:00
Відповідь надана

Клей для плитки керамічної

Номер: 92f3b6ac2f464c04b207973f00632afa
Дата опублікування: 10.04.2026 10:49
Опис: шановний замовнику, в "Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі" до клею для плитки кермамічної встановлена вимога "Температура нанесення від +5 до +40 °С". Така температура нанесення не підтверджується технічними описами клейових сумішей. Скоріш за все дана вимога виписана з інтернет-магазинів, де може міститися недостовірна інформація. Виробниками клейових сумішей для плитки документально підтверджується температура нанесення від +5 до +25/30 °С". Прохання внести зміни в тендерну документацію.
Відповідь: Шановний учаснику, тендерною документацією встановлено вимогу щодо температури нанесення клею у вигляді діапазону «від +5 до +40 °С». Оскільки значення «від +5 до +25/30 °С» входить в цей діапазон, пропозиція товару з такими характеристиками буде розглянута, за умови відповідності всім іншим вимогам тендерної документації
Дата відповіді: 10.04.2026 14:28
Відповідь надана

Клей для плитки керамічної

Номер: 61080f4a5d364f0e9e4a67468cf55636
Дата опублікування: 10.04.2026 09:55
Опис: шановний замовнику, в "Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі" до клею для плитки кермамічної встановлена вимога "Формат плитки не більше 60х60 см". Відповідно чи розглядаєте клей для плитки з розміром до 40*40 см?
Відповідь: Шановний учаснику, тендерною документацією встановлено вимогу щодо характеристики клею для плитки форматом «не більше 60х60 см». Це значення встановлено у вигляді діапазону. Оскільки формат 40х40 см входить в цей діапазон, пропозиція товару з такими характеристиками буде розглянута, за умови відповідності всім іншим вимогам тендерної документації. Шановний учаснику, тендерною документацією встановлено вимогу щодо призначення клею для плитки форматом «не більше 60х60 см». Це значення визначає максимально допустимий формат плитки, для якої може використовуватися клей. Оскільки формат 40х40 см не перевищує встановлене граничне значення, пропозиція товару з такими характеристиками буде розглянута за умови відповідності всім іншим умовам тендерної документації.
Дата відповіді: 10.04.2026 12:34