-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клей для плитки керамічної, Сітка штукатурна, Кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-004746-a
Торги не відбулися
142 464.00
UAH з ПДВ
Номер:
a6c4dbe2d51f4b0b98089298ae2fa20a
Внутрішній номер закупівлі:
28524715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-004746-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Марусяк Лілія Романівна 380326060040 LMarusyak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 464.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 11:40 - 11.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 11:40 - 14.03.2026 10:00
Аукціон:
16.03.2026 14:50 - 16.03.2026 15:19
Період кваліфікації:
16.03.2026 15:19 - 25.03.2026 11:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 464.00 Клей для плитки керамічної, Сітка штукатурна, Кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали