-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клей для плитки керамічної, Сітка штукатурна, Кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-004746-a
Торги не відбулися
142 464.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 11:40 - 11.03.2026 00:00
Відповідь надана
поставка
Номер:
56310fd4e130433e9637e23527e94063
Дата опублікування:
09.03.2026 11:09
Опис:
чи розглядаєте разову поставку? Якщо так, то протягом якого часу з дати підписання договру?
Відповідь:
«Шановний учаснику! Замовник розглядає разову поставку. Відповідно до умов договору, поставка відповідно до заявки. Для уточнення інформації звертайтесь по телефону до відповідальної особи по технічних питаннях, що вказана в ТД.»
Дата відповіді:
09.03.2026 11:28