-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клей для плитки керамічної, Сітка штукатурна, Кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено тендер
142 464.00
UAH
Номер:
4aed13d46a224bf0b7d4be20ad1aa43d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-06-001405-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин, вул.Проліскова, будинок 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
142 464.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Клей для плитки керамічної, Сітка штукатурна, Кутник ПВХ перфорований з сіткою Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.03.2026 09:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума142 464.00 UAH