-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плитка - код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-009026-a
Завершена
1 552 152.97
UAH без ПДВ
Номер:
b85278b2ec2f4210a350f73b1ff08746
Внутрішній номер закупівлі:
29836078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-009026-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин, вул.Проліскова, будинок 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Янко Богдан Зіновійович 380505243246 BYanko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 552 152.97 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 16:13 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 16:13 - 24.07.2026 10:00
Аукціон:
27.07.2026 12:45 - 27.07.2026 13:26
Період кваліфікації:
27.07.2026 13:26 - 20.08.2026 14:44
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 552 152.97 Плитка - код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали