-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оренда будівельного обладнання- ID: UA-2025-05-06-007563-a
- Дата створення : 06.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25209888
ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
спортивно-туристичний комплекс- ID: UA-2021-11-19-000120-c
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12572025
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 33850860ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами- ID: UA-2021-07-05-000388-a
- Дата створення : 05.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10573576
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 33850860ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами- ID: UA-2021-05-28-001708-a
- Дата створення : 28.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10098102
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 33850860ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами- ID: UA-2021-05-11-000544-c
- Дата створення : 11.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9806634
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 33850860ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами- ID: UA-2021-03-22-002587-b
- Дата створення : 22.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9172497
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 33850860ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
спортивний елемент та комплекс- ID: UA-2020-10-16-007499-c
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6744275
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 33850860ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
обладнання для парків та ігрових розваг- ID: UA-2020-10-16-002185-c
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6734350
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 33850860ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
обладнання спортивно - туристичного комплексу з елементами мотузкового парку- ID: UA-2020-07-13-000885-c
- Дата створення : 13.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5560732
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 33850860ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняЗавершена -